Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Apple iPhone 5S схрестили з легендарним Motorola E398

Сучасні смартфони в сотні разів перевершують по потужності і можливостям мобільні телефони початку 2000-х, але у останніх також були свої переваги. Наприклад, власники легендарної моделі Motorola E398 у свій час завжди були в центрі уваги завдяки тому, що апарат обладнаний потужними стереодинаміками і невеликим сабвуфером. За якістю звучання Motorola E398 поступається сучасним смартфонам, однак цього не можна сказати про гучність і баси. Російський відеоблогер з YouTube-каналу “Лівша” вирішив схрестити iPhone 5S і Motorola E398.

Переробляти сам iPhone відеоблогер не зважився, але натомість він зробив чохол, оснащений двома потужними динаміками і двома гучномовцями з Motorola E398. Підключається аксесуар до смартфону по Bluetooth і живиться від двох невеликих акумуляторів. В результаті у ентузіаста вийшов захисний чохол, що перетворює iPhone 5S у невелику колонку. До речі, розробка чимось схожа на модуль JBL для Moto Z.

У такому чохлі габарити iPhone 5S істотно зросли, при цьому виглядає аксесуар як комерційний продукт, готовий для продажу.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code