Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Apple припиняє підтримку старих моделей iPhone

Компанія Apple недавно відправила в магазини Apple Store і в точки продажів офіційних рітейлерів документ, в якому йдеться про те, що певні моделі iPhone відтепер будуть визнані вінтажними або застарілими в США, Канаді, Японії, а також у країнах Європи та Латинської Америки. При цьому поняття “вінтажний” буде застосовуватися тільки до смартфонів в Каліфорнії і Туреччини, де компанія за законом зобов’язана здійснювати підтримку цих пристроїв. До моделей iPhone, які описані в документі, належать iPhone 3G iPhone 3G для Китаю, iPhone 3GS і китайський варіант iPhone 3GS. Оригінальний iPhone, якому раніше вже надали статус “застарілий” в більшості країн світу також позбудеться статусу “вінтажний” в США.

Apple прекращает поддержку старых моделей iPhone

Користувачі смартфонів з позначкою “вінтажний” більше не зможуть розраховувати на обслуговування пристроїв або їх ремонт в Apple Store або магазинах авторизованих дилерів компанії. Зазвичай Apple забезпечує підтримку пристроїв тільки протягом п’яти років після того, як пристрій знімається з виробництва. Проте в деяких штатах Америки, а також у певних країнах світу діють закони, які зобов’язують виробника здійснювати підтримку пристроїв протягом більш тривалого проміжку часу.

Точне тлумачення понять “вінтажний” і “застарілий” описано на офіційному сайті Apple. Так, до вінтажним компанія відносить пристрої, які були зняті з виробництва більше п’яти, але менше семи років тому. А застарілими вважаються моделі, які перестали виробляти більше семи років тому.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code