Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Apple виправить проблеми з тачскріном на iPhone 6 Plus за $149

У серпні цього року в мережі з’явилося досить багато скарг від власників iPhone 6 і iPhone 6 Plus, що зіткнулися з проблемами в роботі тачскріна, які проявлялися у вигляді появи мерехтливої сірої смуги в області рядка стану і зависання сенсора. Співробітники сервісних центрів розповідали, що до них на ремонт приносили сотні таких iPhone. Спочатку Apple відмовилася проводити будь-який ремонт або заміну пристроїв, якщо їх термін гарантії закінчився. В результаті користувачі висунули проти компанії груповий позов. І ось зараз історія отримала продовження, так як Apple все ж вирішила запустити програму ремонту тачскріна в iPhone 6 Plus.

Як з’ясувалося, проблема з тачскріном бере свій початок в 2014 році, коли iPhone 6 і iPhone 6 Plus були представлені. Тоді мережу заполонили фотографії і відео того, як ці смартфони, а особливо iPhone 6 Plus, дуже легко гнуться. В подальших моделях виправили цю проблему шляхом переходу на використання більш міцного алюмінію 7000-ї серії. Саме з-за того, що iPhone 6 і iPhone 6 Plus гнуться, і виникла проблема з тачскріном. Навіть найменшого вигину достатньо, щоб два мікроконтролера, які відповідають за роботу сенсорного екрану, відійшли від материнської плати. Вирішується ця проблема повною заміною цих контролерів.

Тепер Apple нарешті визнала існування цієї проблеми і навіть запустила програму ремонту тачскріна в iPhone 6 Plus, але виявилося, що не все так просто. Безкоштовно компанія нічого чинити не планує.

“Apple встановила, що в деяких iPhone 6 Plus можуть проявитися проблеми з мерехтливим дисплеєм або тачскріном після декількох падінь на тверду поверхню і подальшого навантаження на пристрій. Якщо у вашому iPhone 6 Plus проявляються симптоми, зазначені вище, і апарат знаходиться в робочому стані, а екран не тріснув або не зламався, то Apple буде проводити ремонт за $149”, – йдеться в офіційному повідомленні Apple.

Що стосується тих, хто відремонтував смартфон за свій рахунок: компанія обіцяє зв’язатися з цими користувачами, щоб повернути їм різницю у вартості ремонтних робіт.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code