Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Black Shark 2: перше відео і нові подробиці про ігровий смартфон Xiaomi

Оригінальний Xiaomi Black Shark був анонсований навесні, а тепер компанія тизерит другу версію ігрового смартфона, яка, судячи з усього, готується до міжнародного релізу. Одночасно з обновившимся сайтом у мережі з’явився невеликий відеоролик з самим пристроєм.

Black Shark 2: первое видео и новые подробности об игровом смартфоне Xiaomi

Прямо зараз на офіційному сайті смартфона написано всього дві фрази: «Sharks Approaching» і «Unleashing Soon». Наскільки «наблизилися акули» і як скоро їх «випустять», не уточнюється, але, судячи з усього, реліз може відбутися вже в кінці цього місяця або в листопаді, щоб скласти конкуренцію ігрового смартфона від Razer.

Black Shark 2: первое видео и новые подробности об игровом смартфоне Xiaomi

Новинки для ігор від обох компаній оснащені процесором Snapdragon 845 і 8 ГБ оперативної пам’яті, але смартфон від Xiaomi йде з внутрішнім сховищем на 128 ГБ, що в два рази більше, ніж у Razer Phone 2. З іншого боку, ігровий смартфон від Razer обладнаний більш просунутим дисплеєм.

Про те, що гаджет від Xiaomi майже готовий і є не просто набором рендерів, свідчить девятисекундный відеоролик з китайської соціальній мережі Weibo, в якому можна подивитися на Black Shark 2 в дії. Як і у Razer Phone 2, на задній кришці у новинки від Xiaomi розташований світиться і переливається різними кольорами логотип, а в тон йому світяться дві бічні смужки.

При майже аналогічних характеристиках апарат від Razer коштує $799, тоді як ціна на ігрову новинку від Xiaomi не перевищить $600.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code