Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Чистий Android перетворює Xiaomi Mi5X в «цегла»

Нещодавно компанія представила смартфон Xiaomi Mi A1, який став першим пристроєм виробника з «чистою» версією Android 7.1.2 Nougat замість фірмової прошивки MIUI. Найцікавіше, що Mi A1 є повною копією раніше вийшов Mi5X. Так як обидва пристрої ідентичні, то логічно припустити, що їх програмне забезпечення підходить один до одного. Деякі користувачі подумали так само і вирішили встановити прошивку з Mi A1 на Mi5X.

Чистый Android превращает Xiaomi Mi5X в «кирпич»Xiaomi Mi A1 на «голому» Android

Виявилося, що якщо спробувати встановити прошивку з Xiaomi Mi A1 на схожий за характеристиками Xiaomi Mi5X, що працює на MIUI 9, то ви отримаєте «цегла». Пов’язано це в першу чергу з тим, що в Mi A1 використовується подвійна A/B-система, як і в смартфонах Pixel від Google.

Суть A/B-системи полягає в тому, що коли пристрій отримує оновлення автоматично завантажується і встановлюється на другому системному розділі. Після перезавантаження девайса другий розділ заміняє перший. Таким чином, користувачеві не потрібно чекати кілька хвилин, поки система оновиться до нової версії Android.

Нагадаємо, що Xiaomi Mi A1 надійде в продаж вже 12 вересня. Пізніше він офіційно з’явиться в Росії.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code