Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Чутка: у DxOMark вже випробували камери Mate 20 Pro, Pixel 3 та інших новинок

На просторах китайської соціальної Weibo з’явилася вельми незвичайна витік, пов’язана з самими очікуваними смартфонами жовтня. Інсайдер опублікував рейтинг мобільних камер від авторитетного видання DxOMark, в якому представлено кілька ще не анонсованих пристроїв.

Очолює рейтинг Huawei Mate 20 Pro з оцінкою 116 балів. Досі найвищий показник в 109 балів був у представленого на початку року Huawei P20 Pro. Звичайний Mate 20 перебуває декількома позиціями нижче зі 107 очками. Одну сходинку з ним ділить Google Pixel 3.

Серед інших новачків у списку можна відзначити Honor 20 і OnePlus 6T з результатами в 103 99 балів відповідно. Також у рейтингу помічені вже представлені Sony Xperia XZ2 Premium (105), iPhone XS (104), iPhone XS Max (104), iPhone XR (100) і Meizu 16th Plus (104), огляди яких співробітники DxOMark ще не опублікували.

Автор поста запевняє, що він отримав зображення з DxOMark, але підтвердити це інсайдер не може. Не виключено, що фото — підробка, але представлені оцінки цілком порівнянні з очікуваними.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code