Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Де купити Xiaomi Mi Band 3 за ціною вдвічі нижчою від офіційної

Фітнес-трекери Xiaomi завдяки великому набору можливостей і низькою ціною завоювали багатомільйонну армію фанатів, ставши самими популярними пристроями у своєму класі. Третє покоління браслета не тільки зберегло всі переваги попередників, а й отримала безліч нових фішок. З моменту анонса Mi Band 3 вже пройшло досить багато часу, а разом з цим деякі продавці помітно скинули ціну на гаджет. І зараз його вже можна придбати за 1 600 рублів — майже в два рази дешевше, ніж в офіційному російському магазині.

Где купить Xiaomi Mi Band 3 по цене вдвое ниже официальной

В Mi Band 3 виробник збільшив екран, що дозволило виводити на нього ще більше корисної інформації, включаючи текст вхідних повідомлень і докладні відомості про фізичну активність. Функція підрахунку пройдених кроків і спалених калорій, а також вимірювання пульсу дозволяє користувачеві підтримувати себе у формі і виконувати щоденну норму фізичної активності. Оповіщення про вхідні дзвінки й повідомлення позбавляє від необхідності зайвий раз діставати смартфон, що особливо корисно у переповненому транспорті або на нараді. Розумний будильник контролює сон і стежить, щоб користувач прокидався в самий відповідний момент, відчуваючи себе відпочившим. Крім того, трекер захищений від води, і його можна не знімати в душі або басейні. А вбудований акумулятор забезпечує близько 20 днів автономної роботи.

Где купить Xiaomi Mi Band 3 по цене вдвое ниже официальной

Характеристики Xiaomi Mi Band 3:

  • сенсорний 0,78-дюймовий OLED-дисплей;
  • акумулятор на 110 маг, що забезпечує більш 20 днів автономної роботи пристрою;
  • захист від води з можливістю занурення на глибину до 50 метрів;
  • датчик серцебиття;
  • оповіщення про вхідні дзвінки й повідомлення;
  • відстеження фаз сну;
  • сумісність з Android і iOS.

Офіційна ціна Xiaomi Mi Band 3 в Росії становить 3 000 рублів, а на JoyBuy трекер можна купити майже в два рази дешевше. Це також менше, ніж у багатьох інших інтернет-магазинах.

Дізнатися більше про Xiaomi Mi Band 3

Зазначена вартість актуальна на день виходу публікації. Кількість пристроїв обмежена.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code