Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Іди відпочивай: iLife V8S все помиє і вичистить

Здається, для людства скоро настане епоха, коли навіть пилосос зможе позмагатися з ним у кмітливості. Сучасному робота-пилососа можна позначити місця для збирання та встановити потрібний режим, і поки нікого немає вдома він зробить курну роботу за вас. Також гаджет чудово «бачить і розуміє» всі навколо, меблів і домашнім улюбленцям нічого не загрожує. Більш того, на відміну від деяких людей, якщо пилосос попросити щось зробити — він це зробить.

Иди отдыхай: iLife V8S всё помоет и вычистит

У моделі iLife V8S використовуються просунуті триступінчаті системи очищення CyclonePower другого покоління для гарантії чистоти в приміщенні. Великий розмір отвору для забору сміття забезпечує більш ефективну прибирання волосся, а спеціальне будова щітки запобігає їх намотування на неї. Ця особливість буде вкрай корисною власникам линяють домашніх тварин. А лоток для сміття об’ємом 750 мл дозволяє рідше очищати пилосос.

Крім традиційної сухого прибирання в iLife V8S передбачена можливість миття підлоги. Система i-Dropping контролює подачу води, щоб на підлозі не залишалося слідів і розводів, що особливо важливо для дерев’яних поверхонь.

Пилосос обладнаний з усіх боків датчиками, які дозволяють йому орієнтуватися в просторі. Апарат не вріжеться в меблі і нічого не зашкодить під час прибирання. А інтелектуальна навігаційна система i-Move створює оптимальний маршрут, щоб за менший час прибрати якомога більшу площу.

Иди отдыхай: iLife V8S всё помоет и вычистит

Звичайно, робот-пилосос поки не позбавить вас від прибирання зовсім, але підтримувати чистоту будинку і витрачати на це менше часу він однозначно допоможе.

Дізнатися більше про iLife V8S

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code