Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Для яких смартфонів Xiaomi оновлення до MIUI 9 стане останнім?

 

Компанія Xiaomi, що славиться гарною підтримкою своїх пристроїв, продовжує розгортання стабільної версії MIUI 9, але для деяких апаратів це стане останнім офіційним оновленням — інформація про це з’явилася на форумі, присвяченому прошивці. Цікаво, що MIUI 9 виявиться останнім офіційним апдейтом не тільки для моделей п’ятирічної давнини, але і для деяких пристроїв, що вийшли лише два роки тому.

На офіційному форумі MIUI був опублікований список всіх сумісних з новою прошивкою пристроїв, розташованих по року виходу.

Для каких смартфонов Xiaomi обновление до MIUI 9 станет последним?

«Прошивка MIUI регулярно оновлювалася з моменту випуску першої версії. І наша команда прагнула забезпечити найкращий досвід для користувачів всіх пристроїв. За рахунок цього продуктивність MIUI завжди ставала вище, щоб забезпечити кращий досвід використання системи. Однак, щоб гарантувати наивысочайшую продуктивність MIUI, після тривалого обговорення та оцінки часу випуску гаджета, кількості активних користувачів, апаратних можливостей і іншого ми були змушені прийняти рішення про припинення випуску оновлень для шести моделей», — заявилпредставитель команди розробників MIUI.

Для наступних устройствобновление до MIUI 9 стало останнім:

  • Mi 2/2S;
  • Mi Note;
  • Mi 4i;
  • Redmi Note 4G;
  • Redmi 2;
  • Redmi 2 Prime.

Також для даних смартфонів припинений випуск закритих і відкритих бета-версій MIUI.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code