Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Fitbit Ionic — новий конкурент Apple Watch і смарт-годин на Android Wear

 

У минулому році компанія Fitbit придбала знаменитий стартап Pebble, створив перші смарт-години в їх сучасному розумінні і зробивши ці пристрої популярними. Після завершення угоди з купівлі Fitbit відразу ж згорнула виробництво всіх пристроїв Pebble і скасувала випуск раніше анонсованих девайсів. Все це було зроблено для того, щоб підготувати ґрунт для виходу власних смарт-годин Fitbit Ionic, покликаних скласти конкуренцію Apple Watch і численних пристроїв під управлінням Android Wear.

Fitbit Ionic — новый конкурент Apple Watch и смарт-часов на Android Wear

В першу чергу Fitbit Ionic орієнтовані на тих, хто веде активний спосіб життя і хоче стежити за своїм здоров’ям. Годинник вміють відстежувати фізичну активність користувача, фази сну та інші показники. Також їх можна використовувати в басейні під час водних вправ: аксесуар витримує занурення на глибину до 50 метрів.

На перший погляд Fitbit Ionic нічим не відрізняються від конкурентів, але це далеко не так. Вони підтримують функцію динамічних тренувань, адаптуються до переваг користувача. Годинник поставляються з однієї динамічної тренуванням, а три статичних тренування і інші динамічні відкриваються по підписці за $7,99 в місяць або $39,90 в рік. Компанія Fitbit обіцяє користувачам тренування, створені професійними тренерами з урахуванням всіх особливостей.

Також годинник оснащений модулем GPS, що дозволяє в режимі реального часу дізнаватися швидкість, пройдену відстань і інші дані на основі місця розташування — і для цього не потрібно смартфон. При цьому годинник автоматично розуміють, коли ви зупинилися для відпочинку та припиняють на цей час записувати дані про активність.

Fitbit Ionic мають 2,5 ГБ вбудованої пам’яті для зберігання музики та додатків. Вони можуть підключатися до Bluetooth-гарнітур і підтримують сервіс Pandora Premium. Працює пристрій під управлінням нової операційної системи Fitbit OS. Fitbit обіцяє регулярно випускати оновлення з новими функціями і можливостями. На старті в Fitbit Ionic буде вбудований магазин з циферблатами і сторонніми додатками. Про партнерство з Fitbit вже оголосили Starbuck Coffee Company, Strava і AccuWeather. Компанія пообіцяла, що восени для новинки вийде безліч різних програм.

Fitbit Ionic — новый конкурент Apple Watch и смарт-часов на Android Wear

Серед інших не менш важливих особливостей Fitbit Ionic варто згадати до 4 днів автономної роботи, наявність NFC з можливістю оплачувати покупки в магазинах, 1,42-дюймовий кольоровий дисплей з максимальною яскравістю 1 000 ніт, змінні ремінці, просунутий датчик серцевого ритму і підтримку повідомлень зі смартфона.

Fitbit Ionic — новый конкурент Apple Watch и смарт-часов на Android Wear

Разом зі смарт-годинами Ionic компанія Fitbit представила бездротову гарнітуру Flyer. Виробник рекомендує використовувати обидва ці пристрої в парі для максимальної зручності під час тренувань.

Fitbit Ionic — новый конкурент Apple Watch и смарт-часов на Android Wear

Ціна на Fitbit Ionic становить $299,95, що порівнянно з вартістю конкурентів. У продаж годинник надійдуть у жовтні цього року. Гарнітура Fitbit Flyer обійдеться в $129,95. Також Fitbit випустить наступного року спеціальну версію годин, розроблену разом з Adidas. Вони будуть поставлятися зі спеціальними тренувальними програмами.

Fitbit Ionic — новый конкурент Apple Watch и смарт-часов на Android Wear

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code