Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Флагманські навушники Philips та інші корисні товари за вигідною ціною на JD

З безкоштовними знижковими купонами від інтернет-магазину JD купувати електроніку набагато вигідніше. Наприклад, повнорозмірні навушники Philips з 50-мм динаміками і підтримкою Hi-Res Audio можна придбати на $40 дешевше середньої ціни по ринку, а при замовленні дводіапазонного маршрутизатора Xiaomi Mi Router Pro з підтримкою технології MU-MIMO можна заощадити $10.

Флагманские наушники Philips и другие полезные товары по выгодной цене на JDPhilips X2HR

Флагманські повнорозмірні навушники відкритого типу Philips X2HR з підтримкою Hi-Res Audio оснащуються 50-мм драйверами і мають частотний діапазон від 5 Гц до 40 кГц. Максимальна вихідна потужність досягає 500 мВт при опорі 30 Ом. Вони підходять для використання не тільки з високоякісної музичною апаратурою, але і зі смартфоном. В останньому випадку рекомендується наявність просунутої аудионачинки.

За промокоду 3C20 на $20 навушники доступні за $169 при середній ціні по ринку $190.

Флагманские наушники Philips и другие полезные товары по выгодной цене на JDXiaomi Mi Router Pro

Роутер Xiaomi Mi Router Pro використовує стандарт Wi-Fi 802.11 ac wave2 і підтримує технологію MU-MIMO. Він здатний працювати в двох діапазонах (2,4 і 5 ГГц), а максимальна пропускна здатність досягає 2 533 Мбіт/с. Всенаправлена антена 4х4 з високим коефіцієнтом підсилення забезпечує збільшену зону покриття Wi-Fi мережі. Управління та налаштування роутером здійснюється через мобільний додаток.

По купону 3C10 роутер можна придбати зі знижкою $10 за середньою ціною $85.

Крім навушників і роутера ці купони можна використати і на інші пристрої, які беруть участь в акції. Купон 3C10 на $10 доступний при замовленні товару, вартість якого починається від $40, а купон 3C20 на $20 — покупок від $100. Наприклад, відеокарта Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti з 4 ГБ відеопам’яті по купону доступна на JD приблизно за $150 — $30 дешевше середньоринкової ціни.

Дізнатися детальніше про акцію

Вказані ціни актуальні протягом дня публікації. Кількість товарів обмежена.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code