Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Флагманські Samsung Galaxy S9 і Galaxy S9 Plus випущені в нових кольорах

Компанія Samsung офіційно оголосила про появу флагманських смартфонів Galaxy S9 і Galaxy S9 Plus в двох нових кольорах. Нагадаємо, раніше вони були доступні в чорному, фіолетовому, титановому і синьому варіантах.

Флагманские Samsung Galaxy S9 и Galaxy S9 Plus выпущены в новых цветах

За словами Янгхи, виконавчого віце-президента Samsung Electronics, вони розробили два нових кольори для Galaxy S9 і Galaxy S9 Plus, що відображають сучасне і класичне відчуття, щоб користувачі могли висловити свій стиль і індивідуальність. Крім чотирьох раніше представлених кольору смартфони також будуть доступні в червоному та золотому виконаннях.

Флагманские Samsung Galaxy S9 и Galaxy S9 Plus выпущены в новых цветах

У плані технічних характеристик пристрою нічим не відрізняються від оригіналів. Вони оснащені таким же зігнутим Super AMOLED-дисплеєм з тонкими рамками і основною камерою зі змінною діафрагмою.

Флагманские Samsung Galaxy S9 и Galaxy S9 Plus выпущены в новых цветах

Galaxy S9 і Galaxy S9 Plus в червоному кольорі поки є ексклюзивом для корейського ринку. Золотий варіант з’явиться у продажу в червні на різних ринках, в тому числі і в Росії.

Крім того, до 15 червня Galaxy S9 і Galaxy S9 Plus можна придбати з підвищеною знижкою до 50 000 рублів через програму Trade-in. В акції беруть участь смартфони Samsung серії Galaxy S (починаючи з Galaxy S5), A (починаючи з моделей 2016 року), Note5 і деякі моделі iPhone. Крім того, до 15 червня всі покупці нових флагманів отримають подарунковий сертифікат на заміну екрану в разі механічного пошкодження протягом 12 місяців з моменту здійснення покупки.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code