Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Гламурні чохли для iPhone викликають серйозні проблеми зі здоров’ям

Комісія США з безпеки споживчих товарів забила на сполох: у багатьох країнах в продаж надійшли гламурні чохли від компанії MixBin Electronics, призначені для iPhone 6 і 6S, а також iPhone 7. Вони являють собою прозорі накладки з порожниною усередині, заповненою якоюсь рідиною, в якій плавають блискітки, стрази та інші прикраси. При звичайному використанні чохли не представляють загрози, але у випадку злиття рідини назовні і контакту з шкірою користувачі можуть відчути сильне печіння, після чого на ній з’являються сильні хімічні опіки. Проблемою стало не тільки відсутність інформації про склад рідини, але і поширеність чохлів.

Перша партія чохлів, що надійшла в продаж відразу в декількох країнах світу, нараховує понад 260 тисяч аксесуарів. За уточненими даними, загальне число чохлів, що підлягають відкликанню та утилізації, становить 263 тисячі, причому скільки з них було продано — точно невідомо. З-за яскравого зовнішнього вигляду і порівняно низької ціни —від $15 до $65 — багато чохли могли потрапити в руки дітей.

Виробник чохлів MixBin Electronics настійно просить кожного, хто міг купити один з таких чохлів, негайно зняти його зі смартфона, помістити в герметичну упаковку і повернути в магазин. У разі пошкодження чохла необхідно уникати контакту з рідиною, а при попаданні її крапель на шкіру негайно звернутися в медичний заклад.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code