Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Google Pixel 3 XL і iPhone XS Max випробували на міцність

 

Смартфони Google Pixel 3 XL і iPhone XS Max вже встигли пройти безліч випробувань на міцність і зносостійкість. Однак автори YouTube-каналу EverythingApplePro вирішили не обмежуватися окремими оглядами двох флагманів. Вони влаштували новинок сеанс одночасного падіння з різної висоти, щоб з’ясувати, хто з виробників оснастив свій апарат кращим захистом від пошкоджень.

Падіння з висоти одного метра обидва смартфона витримали без проблем. Блогери ронили «піддослідних» на задню кришку, дисплей і ребро, але серйозних пошкоджень апарати при цьому не отримали. Google Pixel 3 XL обзавівся парою малопомітних подряпин і відколів на алюмінієвій каймі і задній частині корпусу. iPhone XS Max обійшовся без явних косметичних дефектів.

Однак падіння на нижню межу з півтораметрової висоти не пройшло для iPhone XS Max безслідно — задня панель смартфона, виконана зі скла, отримала ушкодження у верхній частині і пішла тріщинами біля фірмового логотипа і камери. Аналогічний удар об бетон приніс куди менше шкоди новинці від Google — смартфон продовжив працювати, відбувшись лише парою нових подряпин. Дисплей і корпус гаджета критичних пошкоджень не отримали.

Google Pixel 3 XL и iPhone XS Max испытали на прочность

Положення iPhone XS Max посилилося після падіння з тієї ж висоти на задню кришку — до старих тріщин додалися нові по всій площі задньої кришки, проте дисплей залишився цілим навіть після приземлення на бетон. Впав вниз екраном Pixel 3 XL не витримав — скло дисплея покрилося тріщинами, а сенсор смартфона почав працювати некоректно.

Після падіння з висоти 2,5 метрів на нижнє ребро Pixel 3 XL продовжив працювати, але скло пристрої, як і задня кришка, покрилося «павутинкою» з тріщин. Новинка від Apple залишилася без видимих нових пошкоджень, але від повторного падіння з тієї ж висоти задньою панеллю вниз у смартфона випав лоток для сім-карти.

Фінальним випробуванням стало падіння телефонів з висоти 2,5 метра «обличчям» вниз. Задня панель iPhone XS Max продовжила кришитися, декоративна накладка почала розвалюватися на шматки, але дисплей смартфона не постраждав і залишився повністю робочим. Для Pixel 3 XL останнє випробування стало фатальним — його дисплей повністю перестав працювати. Зате по частині міцності корпусу смартфон від Google показав хороші результати. Після всіх падінь пристрій зберегло цілісність конструкції і набуло мінімум подряпин.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code