Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Google Pixel 3 XL порівняли з конкурентами по камері і автономності

Через тиждень після дебюту Pixel 3 і Pixel 3 XL у мережі почали з’являтися докладні огляди нових смартфонів та їх порівняння з флагманами інших виробників. Вже можна ознайомитися з першими тестами автономності «пікселів» і реальними прикладами фотографій.

Для тіста автономності були обрані Google Pixel 3 XL, Apple iPhone XS Max, Samsung Galaxy Note9 і Sony Xperia XZ3. Всі апарати відрізняються один від одного діагоналлю дисплея, його дозволом і ємністю акумулятора. Для чистоти експерименту були взяті повністю нові пристрої з ідентичними параметрами яскравості, мережі і т. д. З самого початку iPhone XS Max вирвався в лідери, не втративши за 20 хвилин перегляду Instagram жодного відсотка заряду. Через 3 години 58 хвилин інтенсивного навантаження першим з гонки з повністю розрядженим акумулятором вибув Xperia XZ3. Наступним зійшов з дистанції Pixel 3 XL, який пропрацював 5 годин і 19 хвилин. Galaxy Note9 пропрацював 6 годин і 4 хвилини, а iPhone XS Max відключився через ще 12 хвилин.

По частині камери багато блогери і профільні видання сходяться в думці, що нові Pixel 3 і Pixel 3 XL знімають трохи краще торішніх моделей. Основний упор Google зробила на різних програмних функціях, таких як розумний зум, слідкуючий автофокус і інші. В результаті тесту виявилося, що знімки Pixel 3 XL і iPhone XS Max при хорошому освітленні виходять близькими за якістю, а ось при недоліку світла «пікселі» вибиваються в лідери. Зате при зйомці відео смартфони Google відстають від конкурентів.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code