Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Google Pixel 3 XL пройшов знаменитий тест на міцність

Google Pixel 3 XL пройшов знаменитий тест на міцність

Відомий техноблогер і автор YouTube-каналу JerryRigEverything Зак Нільсон опублікував фірмовий огляд нового Pixel 3 XL. У своїх відео він показує, як поводяться смартфони в ході повсякденного використання і чого варто чекати від новинок.

За традицією, спочатку блогер став відчувати гаджет на стійкість до подряпин. Скло, що прикриває екран Pixel 3 XL, пошкоджується так само, як і в будь-якому іншому сучасному смартфоні. У цьому плані він нічим не відрізняється від конкурентів. Проблеми починаються з зворотного боку, де Google застосувала скло з матовим покриттям. На відміну від OnePlus 6, де воно нанесено з внутрішньої сторони, в Pixel 3 і Pixel 3 XL матовою зробили верхню частину. Через це корпус дуже легко дряпається. Також цікаво, що металева рама зверху покрита шаром фарби, в зв’язку з чим сліди від падінь та ударів будуть сильно помітні.

При нагріванні вогнем екран не реагує на торкання, але через близько 30 секунд пікселі біліють і потім швидко приходять в норму. Сканер відбитків пальців справно працює, навіть якщо його сильно подряпати. З випробуванням на міцність Pixel 3 XL також впорався без проблем. При згинанні він не ламається і не гнеться.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code