Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

HTC U12+ видав всі свої секрети в ході тесту на міцність

Торішній HTC U11 з тріском провалив тест на міцність, проведений видеоблогером Заком Нильсоном. Тому було подвійно цікаво дізнатися, як з таким же випробуванням впорається новий флагман тайванського виробника. Металева рама, захист від води за стандартом IP68 і відсутність механічних клавіш — все це повинно було зробити HTC U12+ більш надійним, але щось пішло не так.

Спереду і ззаду HTC U12+ прикритий загартованим склом Gorilla Glass 5, яке в плані твердості і стійкості до подряпин не відрізняється від третього покоління. 6-дюймовий Super LCD-екран чорніє під впливом вогню за 10 секунд, але потім так само швидко відновлюється.

У новому смартфоні немає механічних клавіш: кнопки залишилися на місці, але вони не натискаються, а реагують на дотики. Здавалося б, таке рішення повинно позитивно позначитися на довговічності пристрою. Але з’ясувалося, що клавіші легко відпадають від корпусу, з-за чого користуватися пристроєм стає вкрай проблематично.

Також апарат має проблеми з міцністю: досить натиснути на смартфон пальцями, щоб він трохи погнувся, а задня панель відійшла від рами. Все це призводить до повної втрати захисту від води. Більш того, кришку можна віддерти без використання яких-небудь сторонніх інструментів.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code