Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Huawei Band 3 Pro з кольоровим екраном представлений на російському ринку

Компанія Huawei оголосила про старт продажів нового фітнес-трекера Band 3 Pro в Росії. Гаджет оснащений кольоровим сенсорним дисплеєм та датчиком серцебиття. З його допомогою можна відстежувати фізичну активність і якість сну, дізнаватися погоду і переглядати повідомлення зі смартфона.

Huawei Band 3 Pro с цветным экраном представлен на российском рынке

Huawei Band 3 Pro отримав 0,95-дюймовий сенсорний AMOLED-дисплей з роздільною здатністю 240х120. Завдяки високій щільності пікселів на ньому можна комфортно читати повідомлення, а кольорові іконки спрощують взаємодію з пристроєм. Під екраном знаходиться додаткова кнопка «Додому» для повернення з усіх меню на робочий стіл. Управління гаджетом здійснюється свайпамі зверху вниз і зліва направо, а також торканнями в будь-якій точці дисплея.

Huawei Band 3 Pro с цветным экраном представлен на российском рынке

В браслеті застосована технологія TruSeen 3.0, що дозволяє з високою точністю визначати частоту серцевих скорочень протягом всього дня. Вона заснована на оптичному датчику та інтелектуальному алгоритм машинного навчання, які виконують підрахунок частоти серцевих скорочень в реальному часі. Крім цілодобового моніторингу, в режимі спортивних вправ функція використовується для відображення і запису змін пульсу протягом тренування.

Huawei Band 3 Pro с цветным экраном представлен на российском рынке

Для оцінки якості сну Band 3 Pro передбачена технологія TruSleep 2.0, створена у співпраці з Центром динамічних біомаркерів при Медичній школі Гарвардського університету. Шляхом обробки великої кількості даних дослідники визначили зв’язок між пульсом і частотою дихання під час сну. Співвідношення цих параметрів відображає різницю між різними фазами сну і може фіксувати симптоми деяких захворювань. Ґрунтуючись на цих закономірностях, вчені з Гарварду запропонували концепцію серцево-дихальної взаємозалежності. Технологія TruSleep базується на концепції і використовує дані, одержувані від вбудованого в браслеті оптичного датчика пульсу. Це дозволяє оцінювати фазу сну, розділяючи періоди засинання і пробудження, поверхневий і глибокий сон, безсоння, а також фазу REM, в якій людина бачить сни.

Huawei Band 3 Pro с цветным экраном представлен на российском рынке

Новий фітнес-трекер Huawei Band 3 Pro з’явиться у продажу 28 жовтня за рекомендованою роздрібною ціною 4990 рублів і буде доступний в офіційному інтернет-магазині і магазинах-партнерах компанії. Він вийде в золотому і чорному кольорах.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code