Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Huawei Mate 10 використовується найбезпечніша швидка зарядка на ринку

Авторитетна німецька організація TUV Rheinland, надає незалежні аудиторські послуги, протестувала функцію швидкої зарядки нових флагманських смартфонах Mate 10 від компанії Huawei. Нагадаємо, що в них використовується фірмова технологія SuperCharge, що дозволяє за 30 хвилин зарядити акумулятор Mate ємністю 4 000 маг приблизно на 58%. Фахівці TUV Rheinland перевірили роботу смартфонів в екстремальних умовах і дали свою оцінку безпеки.

В Huawei Mate 10 используется самая безопасная быстрая зарядка на рынкеMate 10 (ліворуч) і Mate 10 Pro (праворуч)

TUV Rheinland протестувала Mate 10 і Mate 10 Pro в екстремальних умовах, піддаючи їх впливу високих і низьких температур. Крім того, компанія підтвердила безпека акумулятора за допомогою декількох тестів на падіння, перевірила роз’єми USB Type-C шляхом підключення і відключення кабелів більше 10 тисяч разів і верифицировала роботу зарядних пристроїв від сторонніх виробників.

У своєму висновку фахівці TUV Rheinland заявили, що використовувана в Mate 10 і Mate 10 Pro технологія SuperCharge є першою в світі безпечної функцією швидкої зарядки. В якості доказу компанія TUV Rheinland видала новинок від Huawei свій сертифікат.

Детальніше про Mate 10 і Mate 10 Pro можете дізнатися з нашого першого погляду.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code