Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Huawei P20 пережив неймовірне падіння

Багато сучасних смартфони досить крихкі, і деколи навіть падіння з рук вистачить, щоб розбити і вивести з ладу пристрій. Але бувають і воістину неймовірні випадки. Саме такий стався з власником Huawei P20, рассказавшим в соціальній мережі Weibo дивовижну історію.

Як повідомив автор поста, він ненавмисно упустив свій смартфон з 21 поверху. Апарат пролетів близько 50 метрів і впав на плитку. Все, включаючи власника, були впевнені, що телефон розбився вщент, і йому вже нічим не допомогти. Яким же було здивування присутніх, коли Huawei P20 після падіння опинився в робочому стані, і з нього навіть можна було зайти в WeChat і браузер.

Як видно на фотографіях, Huawei P20 зігнувся від удару, а задня кришка пішла тріщинами. Спереду основний удар прийняв на себе наклеєне на дисплей захисне скло.

Цікаво, що коли історія набрала широкого розголосу, служба підтримки клієнтів Huawei зв’язалася з власником смартфона і висловила йому співчуття, порекомендувавши зробити резервну копію всіх даних і віднести пристрій в найближчий сервісний центр.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code