Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Huawei P20 Pro назвали кращим смартфоном 2018 року

Європейська асоціація апаратного забезпечення в рамках щорічної премії European Hardware Awards 2018 вибрала флагманський Huawei P20 Pro переможцем у номінації «Кращий смартфон 2018 року».

Huawei P20 Pro назвали лучшим смартфоном 2018 года

«Ця премія — ще одне підтвердження значних досягнень Huawei P20 Pro, яке зміцнює статус Huawei як лідера галузі. Ми пишаємося цим визнанням з боку галузевих ЗМІ і сподіваємося і далі дивувати користувачів і фахівців можливостями наших продуктів», — зазначив віце-президент підрозділу мобільних пристроїв Huawei Consumer Business Group Брюс Лі.

Huawei P20 Pro назвали лучшим смартфоном 2018 года

Huawei P20 Pro став першим у світі смартфоном з потрійною камерою, розробленої компанією Leica. Також він отримав процесор з підтримкою технологій штучного інтелекту, що дозволяють отримувати більш якісні фотографії. Інтелектуальні технології оптимізації зображень забезпечують високу якість нічних знімків. Крім того, потрійна камера забезпечує потрійний оптичний і п’ятиразовий гібридний зум. Експерти авторитетного ресурсу DxOMark оцінили камеру Huawei P20 Pro сумарною оцінкою 109 балів — найвищим показником серед смартфонів.

Huawei P20 Pro назвали лучшим смартфоном 2018 года

В рамках премії European Hardware Awards відзначаються кращі продукти в класі споживчої електроніки, представлені на європейському ринку. Відбором претендентів займалися експерти провідних галузевих видань. У 2018 році в голосуванні брали участь більше 100 редакторів, отобравшие кращі пристрої та комплектуючі 42 категоріях, включаючи смартфони, портативні гаджети і компоненти для ПК.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code