Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Huawei P20 Pro зійшовся в битві камер з конкурентом за мегапікселями

Найчастіше в порівнянні камер беруть участь смартфони приблизно в одній ціновій категорії або моделі однієї лінійки, але різних поколінь. Ресурс Neowin вирішив подивитися, як знімає новий флагманський Huawei P20 Pro на фоні легендарного апарату, який п’ять років тому. Мова йде про знаменитого Nokia Lumia 1020, що прославився в першу чергу камерою з роздільною здатністю 41 Мп. Так як в Huawei P20 Pro основна камера має дозвіл 40 Мп, то порівняння здається цілком доречним.

Huawei P20 Pro сошёлся в битве камер с конкурентом по мегапикселямHuawei P20 Pro Huawei P20 Pro сошёлся в битве камер с конкурентом по мегапикселямNokia Lumia 1020

У «старичке» Nokia Lumia 1020 встановлений 1/1,5-дюймовий сенсор з роздільною здатністю 41 Мп і об’єктив зі світлосилою f/2,2. Характеристики Huawei P20 Pro виглядають куди більш вражаюче: кольоровий 40-мегапіксельний модуль (1/1,7″, f/1,8), 20-мегапіксельний монохромний модуль (f/1,6) і 8-мегапіксельний модуль з телеоб’єктивом (f/2,4).

Нижче наведені приклади фотографій, зроблених на Nokia Lumia 1020 (перший знімок) і Huawei P20 Pro (друге фото):

І хоча дозвіл камер обох смартфонів приблизно однакове, на практиці знімки, зроблені на Huawei P20 Pro, мають набагато кращу деталізацію. Більше фотографій у вихідному дозволі доступна по посиланню.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code