Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Huawei Watch GT: два тижні автономної роботи і нова ОС

Разом з флагманською лінійкою Mate 20 компанія Huawei представила смарт-годинник Watch GT. Вони працюють під управлінням нової фірмової операційної системи OS Lite. Завдяки цьому вдалося серйозно збільшити автономність гаджета. Також був представлений фітнес-трекер Band 3 Pro.

Huawei Watch GT: две недели автономной работы и новая ОС

Huawei Watch GT побудовані на базі процесора Cortex-M4 і оснащені сенсорним 1,39-дюймовим AMOLED-дисплеєм круглої форми з роздільною здатністю 454х454 пікселя. На зворотній стороні розташувався оптичний сенсор з шістьма світлодіодами, що використовує технологію Huawei Truseen 3.0 для більш точного вимірювання серцебиття. Також годинник отримали вбудований модуль GPS для відстеження місця розташування.

Huawei Watch GT: две недели автономной работы и новая ОС

Працюють Watch GT під управлінням фірмової операційної системи OS Lite. Оптимізація програмного забезпечення дозволила добитися підвищеної автономності: годинник функціонують до двох тижнів у режимі звичайного використання, до 22 годин постійного відстеження активності, роботи GPS і вимірювання серцебиття або 30 днів з відключеними смарт-функціями.

Huawei Watch GT: две недели автономной работы и новая ОС

Годинник сумісні зі смартфонами під управлінням Android і iOS і настроюються через фірмовий додаток Huawei Health, доступне для завантаження з Google Play і App Store. Сумісності зі сторонніми додатками в OS Lite на даний момент немає.

Huawei Watch GT: две недели автономной работы и новая ОС

Продаж годинників Watch GT стартують 10 листопада. Їх вартість становить 14 990 рублів.

Також Huawei представила фітнес-трекер Band 3 Pro. Він оснащений кольоровим 0,95-дюймовим AMOLED-дисплеєм, датчиком серцебиття і GPS. Як і Watch GT, браслет захищений від води і витримує до 5 атмосфер. Band 3 Pro буде продаватися в Європі за ціною €99.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code