Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

iLife V7s Plus: 12 тисяч за пилосос «2 в 1»

Роботи-пилососи дозволяють заощадити багато часу на прибирання, підтримуючи чистоту у квартирі. Правда, базових функцій не завжди вистачає, щоб ретельно прибрати все сміття. Новий пилосос iLife V7s Plus повністю позбавиться від пилу і бруду з підлоги, так як в його арсеналі є можливість вологого прибирання. Зараз на AliExpress проходить тиждень брендів, в якій V7s Plus можна буде придбати зі знижкою 49%.

iLife V7s Plus: 12 тысяч за пылесос «2 в 1»

iLife V7s Plus — оновлена версія моделі V7s Pro. Ключовою відмінністю новинки від попередника є можливість одночасного виконання сухого та вологого прибирання за рахунок модернізованого контейнера для води. Як результат, пилосос здатний прибрати пил з сміттям, так і всілякий бруд з підлоги, що не під силу звичайним пилососів з функцій сухого прибирання. Крім того, в V7s Plus застосована нова конструкція резервуара для води, доповнена спеціальним насосом, запобігає витоку води під час вологого прибирання, що вкрай важливо у випадку з ламінатом та іншими дерев’яними поверхнями. Ємність резервуара для води становить 450 мл, чого має вистачати на повне прибирання приміщення площею 120-180 м2.

iLife V7s Plus: 12 тысяч за пылесос «2 в 1»

Ще однією корисною особливістю iLife V7s Plus є система запобігання падінь. На днище робота встановлені спеціальні датчики, які відслідковують відстань. Наприклад, як тільки пилосос доїде до сходів, він розвернеться і поїде прибирати в зворотному напрямку. По периметру пристрої також розміщені датчики, що не дають йому врізатися в меблі та інші перешкоди.

Потужність всмоктування моделі iLife V7s Plus становить 600 Па, а це означає, що крім пилу пилосос впорається і з дрібним сміттям. Важливо й те, що апарат досить тихий (рівень шуму не перевищує 60 дБ) і не буде заважати, навіть коли ви знаходитесь вдома. Вбудованого акумулятора вистачає на 120-150 хвилин прибирання, а при низькому рівні заряду iLife V7s Plus автоматично повертається до своєї станції для підзарядки.

iLife V7s Plus: 12 тысяч за пылесос «2 в 1»

З 27 серпня по 1 вересня iLife V7s Plus можна буде придбати зі знижкою 49% за ціною 11 949 рублів.

Детальніше про iLife V7s Plus

Вказана ціна актуальна на день виходу публікації. Кількість пристроїв обмежена.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code