Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

iLife W400 — коли просто пилососа недостатньо

До роботів-пилососів ми вже звикли, але найчастіше вони підтримують тільки сухе прибирання, чого не завжди достатньо. А якщо на підлозі щось пролито, то такий «помічник» просто рознесе бруд по всьому будинку, і після нього доведеться брати в руки швабру. Деякі моделі оснащені опцією вологого прибирання — але вона працює з обмеженнями. Тому компанія iLife випустила робота W400, що спеціалізується саме на миття підлоги.

iLife W400 — когда просто пылесоса недостаточно

В роботах-пилососах з функцією вологого прибирання на нижню частину кріпиться мікрофібра, яка під час роботи зволожується водою зі спеціального контейнера. Час від часу потрібно знімати ганчірку і промивати її від зібралася бруду. iLife W400 працює за зовсім іншим принципом: в ньому два роздільних резервуара для чистої (0,85 л) і брудною (0,9 л) води. Спочатку чиста вода подається на підлогу під круглу щітку, яка виконує ретельне протирання підлоги. Потім вже брудна вода з усім сміттям всмоктується в другу ємність, звідки її потрібно просто вилити по закінченню прибирання. Важливо, що за щіткою знаходиться гумовий скребок, який збирає всю рідину з підлоги і запобігає появі розлучень.

iLife W400 — когда просто пылесоса недостаточно

Як і інші роботи-прибиральники, iLife W400 оснащений цілим набором датчиків і сенсорів, за допомогою яких він орієнтується у просторі і уникає зіткнень з перешкодами і падінь зі сходів і інших уступів. Є підтримка різних режимів прибирання: по колу, зигзагами, прибирання по периметру або в зазначеній точці. Також йому можна вказати місця, де не можна прибирати. Заявлений час автономної роботи новинки становить 80 хвилин.

iLife W400 — когда просто пылесоса недостаточно

Дізнатися вартість iLife W400

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code