Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

iOS 10.2.1 допомогла усунути проблеми з самовільним вимиканням iPhone 6 і iPhone 6S

Восени минулого року компанія Apple офіційно визнала наявність проблем з акумулятором в деяких iPhone 6S, з-за яких смартфони могли самостійно відключатися. До категорії “проблемних” потрапили апарати, випущені з вересня по жовтень 2015 року. Як стало відомо трохи пізніше, помилка носить масштабний характер. З нею стикаються власники iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S і iPhone 6S Plus. Однак після виходу iOS 10.2.1 кількість несподіваних відключень смартфонів знизилася на 70-80% (залежно від моделі).

За словами представників Apple, після установки iOS 10.2.1 кількість самовільних відключень iPhone 6 вдалося знизити на 70%, а iPhone 6S – на 80%. Крім цього була додана функція, завдяки якій після несподіваного відключення користувачам більше не потрібно підключити смартфон до розетки – досить просто перезавантажити його. При цьому представники Apple відзначають, що нововведення ніяк не позначиться на безпеці користувачів.

У випадку, якщо проблеми збережуться, то власникам iPhone рекомендується звернутися в службу підтримки Apple. Є шанс, що смартфон буде замінений.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code