Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

iPhone 5S не отримав одну з найважливіших функцій iOS 11.3

Днями компанія Apple випустила стабільну версію прошивки iOS 11.3 із низкою нововведень, але з’ясувалося, що одна з ключових функцій апдейта недоступна на «старичке» iPhone 5S. Мова йде про можливість відключення автоматичного уповільнення процесора з зносом акумулятора. У Apple вже прокоментували цю ситуацію.

iPhone 5S не получил одну из важнейших функций iOS 11.3

Нагадаємо, що в кінці минулого року Apple «зловили» на навмисне уповільнення старих смартфонів. Пізніше компанія зізналася в цьому і розповіла, що робить це, щоб надати клієнтам максимально можливий час автономної роботи на їх пристроях. Не секрет, що з часом акумулятори зношуються, втрачаючи свою початкову ємність. Отже, пристрої починають працювати менше. Щоб мінімізувати цей ефект, Apple додала в iOS функцію автоматичного обмеження продуктивності процесора. Це багатьом довелося не до душі, тому компанія була змушена додати в операційну систему можливістю відключення цієї опції.

Після оновлення до iOS 11.3 володарі вийшов в 2013 році iPhone 5S виявили, що у них немає нової функції, що дозволяє відключати зниження продуктивності. В Apple пояснили, що для даної моделі вони не застосовують функцію обмеження потужності процесора. Це актуально тільки для iPhone 6 і більше нових моделей. Таким чином, iPhone 5S повинен працювати так само швидко, як і в момент виходу.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code