Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

iPhone сходить з розуму від сторонніх аксесуарів

Смартфони компанії Apple традиційно вважаються самими захищеними і безпечними, але і вони час від часу піддаються злому. Днями в Китаї стався вкрай незвичайний випадок з участю «яблучної» продукції. Власник iPhone запевняє, що після підключення смартфона до зарядного пристрою той почав жити своїм життям і постійно намагався зробити дорогу покупку.

iPhone сходит с ума от сторонних аксессуаров

Історію розповів користувач під ніком Ms. Yang. Власник поставив свій iPhone (модель не уточнюється) на зарядку і поклав його на стіл, після чого смартфон несподівано запустив популярний в Азії сервіс для подорожей Ctrip, відкрив розділ з готелями і почав оформляти замовлення на президентський номер в Шанхаї за $1570. У цей момент відкрилося додаток WeChat для оплати замовлення, але користувач взяв пристрій в руки і вийняв з нього кабель. Процес тут же припинився. Через деякий час він знову спробував поставити iPhone на зарядку — і все повторилося, але на цей раз смартфон почав замовляти квиток на потяг через WeChat. Крім того, апарат самостійно переключався з 4G на 2G. Ms. Yang спробував активувати запис екрану, щоб відобразити те, що відбувається, але при підключенні кабелю запис припинялася.

За словами користувача, у нього не було джейлбрейка на iPhone. Лише відомо, що для зарядки він використовував неофіційні адаптер живлення і кабель. Достовірно не ясно, що змусило смартфон «ожити», але подібне траплялося й раніше. На офіційному сайті Apple про такі випадки повідомляють з 2014 року. В більшості історій є одне спільне: пристрій сходило з розуму при зарядці неофіційними аксесуарами. Чи це якийсь програмною помилкою або вірусом, чинним через зарядні пристрої, невідомо.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code