Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Картах Google з’явилися корисні функції для жителів завантажених міст Росії

Компанія Google анонсувала нові функції для фірмового картографічного сервісу. Вони покликані допомогти користувачам точніше планувати щоденні поїздки, заздалегідь дізнаватися про проблеми на дорогах і по можливості уникати їх. Крім того, в «Карти» були інтегровані популярні музичні стриминговые сервіси.

З оновленням в Картах Google з’явиться вкладка, на якій можна одним дотиком подивитися всю актуальну інформацію про пробки і розклад транспорту з урахуванням регулярних маршрутів користувача. Сервіс попередить про несподіванки в дорозі та запропонує оновити плани з урахуванням додаткового часу, який буде потрібно на дорогу. У разі затримки також буде запропоновано альтернативний маршрут, який дозволить швидше дістатися до потрібного місця. На Android-пристроях доступні повідомлення про затримки і проблеми на маршруті, щоб про них було дізнатися заздалегідь.

Для тих, хто поєднує поїздки на автомобілі з поїздками в громадському транспорті, в Google Картах буде відображатися корисна інформація про кожному відрізку шляху: чи по дорозі пробки, коли прибуде наступний автобус, скільки йти від зупинки до офісу. На основі цих даних автоматично розраховується передбачуваний час прибуття.

Ще одним корисним нововведенням стане відображення на карті в режимі реального часу переміщення автобусів і тролейбусів. На старті ця функція буде працювати в 13 містах Росії: Москва, Санкт-Петербург, Сочі, Челябінськ, Єкатеринбург, Калінінград, Воронеж, Казань, Нижній Новгород, Самара, Омськ, Новосибірськ, Самара.

Крім того, Google інтегрувала в Карти музичні сервіси Google Play Музику і Apple Music. Це дозволяє плейлисти і слухати подкасти прямо з програми карт, не відриваючись від навігації. Незабаром з’явиться підтримка YouTube Music.

Нові функції почнуть з’являтися на Android і iOS з цього тижня. Для доступу до них необхідно буде оновити додаток Google Карти Google Play і App Store.

Карти: навігація і громадський транспорт

Google LLC

 
Ціна
Рейтинг

безкоштовно
4,3
завантажити

безкоштовно
4,5
завантажити

Вже скачали: 22378 користувачів

В Google Картах появились полезные функции для жителей загруженных городов России

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code