Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Ключова особливість Pixel 2 прийшла в непридатність

Камера є однією з найсильніших сторін смартфонів Pixel від Google. Більш того, багато покупців саме через неї вибирають пристрою пошукового гіганта. Виявляється, що на деяких примірниках Pixel 2 і Pixel 2 XL з моменту виходу гаджетів восени минулого року функція зйомки не працює. При запуску стандартного додатка камери воно закривається з фатальною помилкою. У Google вже дали відповідь з приводу даної проблеми.

Ключевая особенность Pixel 2 пришла в негодностьGoogle Pixel 2 XL

Власники Pixel 2 і Pixel 2 XL скаржаться на непрацюючу камеру з самого старту продажів смартфонів. Отримати доступ до неї можна тільки через Snapchat, Instagram і подібні додатки, де відкривається зображення з фронталки, але при спробі переключення на основну екран стає чорним. У Google радять очистити кеш додатка камери, перезавантажити пристрій і повторити спробу.

На минулому тижні користувач Twitter під ніком @CiarasRamblings звернувся безпосередньо до Google, заявивши, що жоден із запропонованих компанією способів вирішення проблеми не допомагає. Відповідь не змусила себе довго чекати. Офіційний акаунт Made by Google написав наступне:

«Зрозуміли. Ми знаємо про цю проблему і вивчаємо її. В якості додаткового рішення спробуйте тимчасово перевести телефон в режим польоту, а потім спробуйте знову зробити знімок. Тримайте нас в курсі», — написали представники Google.

Цікаво, що Google так і не виправила проблему за майже 10 місяців з моменту випуску смартфонів. Можливо, що в одному з майбутніх апдейтів помилка все ж буде вирішена.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code