Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Квиток в один кінець: відкотитися з Android 9 Pie буде неможливо

Android 9 Pie зобов’язує виробників гаджетів впроваджувати захист від відкату прошивки на минулі версії. Раніше Google позначала цю опцію, як рекомендовану, але тепер перевела її в список обов’язкових. Це означає, що після оновлення до Android 9 Pie користувачі не зможуть повернутися на Oreo або більш стару версію.

Билет в один конец: откатиться с Android 9 Pie будет невозможно

Повідомляється, що захист від даунгрейда на попередні версії мобільної ОС підвищує захищеність і зменшує фрагментацію Android, а також спрощує масове оновлення пристроїв завдяки архітектурі Project Treble.

Билет в один конец: откатиться с Android 9 Pie будет невозможно

Зараз оновитися до останньої версії можуть всі смартфони Pixel і Essential Phone. Вихідний код Android 9 Pie також був опублікований в рамках AOSP. Захист від відкату досягається завдяки функції Verified Boot 2.0 — більш стара прошивка встановиться на пристрій, але завантажитися в систему більше не вийде. Зазначимо, що захист торкнулася тільки розділи boot, system та vendor. Користувачам, яких не влаштовує дане нововведення, не рекомендується оновлюватися до Android P, коли їм випаде така можливість.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code