Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Lenovo показала безрамковий смартфон і концепт смарт-навушників

В рамках конференції Tech World в Китаї компанія Lenovo анонсувала ряд новинок. Самим цікавим гаджетом став флагманський смартфон Z5 Pro, продемонстрований віце-президентом і головою китайського підрозділу Lenovo Лю Цзюнем. Апарат повинен стати володарем однієї з найбільш тонких рамок на ринку.

Lenovo показала безрамочный смартфон и концепт смарт-наушников

Продемонстрований зразок Lenovo Z5 Pro має мінімальні рамки з усіх боків екрана. Вибивається хіба що нижня рамка, яка трохи більше інших трьох. Прямо в дисплей смартфона вбудований сканер відбитків пальців.

Lenovo показала безрамочный смартфон и концепт смарт-наушников

Для досягнення максимальної безрамочности Lenovo відмовилися від вирізу. Замість цього Z5 Pro отримає конструкцію слайдера з фронтальною камерою під екраном.

Характеристики Lenovo Z5 Pro поки не афішуються, але глава компанії пообіцяв, що апарат уже незабаром буде представлений офіційно.

Lenovo показала безрамочный смартфон и концепт смарт-наушников

Ще однією новинкою стала смарт-гарнітура Lenovo OLA Навушники. Це бездротові навушники, сполучені між собою кабелем з пультом управління і мікрофоном. Цікавою особливістю є підтримка 4G LTE, що дозволяє здійснювати дзвінки і слухати музику з стриминговых сервісів без використання смартфона. Крім того, навушники вміють відстежувати фізичну активність користувача, замінюючи собою фітнес-трекер.

На відміну від Z5 Pro, смарт-гарнітура OLA Навушники поки є лише концептом, і швидкого виходу пристрою поки чекати не варто.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code