Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Масштабний дроп-тест смартфонів обійшовся більш ніж у мільйон рублів

Портал про гаджетах і технологіях tom’s Guide провів масштабне випробування на міцність популярних моделей смартфонів, включаючи iPhone X і iPhone SE, OnePlus 5T, Galaxy S9, Moto Z2 Force, LG V30, Pixel 2 XL, Huawei Mate 10 Pro та інші. Для тесту було придбано 12 пристроїв на суму близько 18 тисяч доларів або більше мільйона рублів.

Тестування проходило в чотири етапи. Спочатку смартфони кидали екраном вниз з висоти 1,2 і 1,8 метра на тверду дерев’яну поверхню. Всі апарати пережили це випробування з мінімальними пошкодженнями. Потім пристрою кидали на бетонну поверхню нижнім торцем, а слідом — екраном вниз з висоти 1,2 метра. Тут вже не обійшлося без жертв. У багатьох пристроїв не тільки з’явилися подряпини на корпусі, але і тріснув екран.

В рамках третього етапу тестування фахівці повторили те ж саме, але на цей раз смартфон кидали з висоти 1,8 метра. Пошкоджень було ще більше, ніж в попередньому тесті, а деякі екземпляри і зовсім вийшли з ладу, так як їх екрани перестали реагувати на дотики. Серед них — Pixel 2 XL, Galaxy Note8, OnePlus 5T, iPhone 8, Huawei Mate 10 Pro, Moto G5 Plus і iPhone SE.

Масштабный дроп-тест смартфонов обошёлся более чем в миллион рублей

Четвертий етап тестування полягав у тому, що залишилися в робочому стані смартфони кидали з висоти 1,2 метра в унітаз, заповнений водою. Це випробування пережили iPhone X, Galaxy S9, LG X Venture і Moto Z2 Force.

Масштабный дроп-тест смартфонов обошёлся более чем в миллион рублей

За кожне падіння смартфони могли отримати до 5 балів в залежності від результату тесту. Таким чином, максимальна оцінка за всі випробування становила 35 балів. Коли апарат «вмирав», далі він не брав участь в експерименті. Крім того, якщо апарат сходив з дистанції при падінні з висоти 1,8 метра на торець, то від його результату знімали 10%, якщо це відбувалося при падінні з тієї ж висоти екраном вниз — штраф 5%, а за «смерть» в туалеті знімали 2,5% балів. Потім отриманий підсумковий результат ділили на 3,5, щоб перевести це в 10-бальну шкалу.

Масштабный дроп-тест смартфонов обошёлся более чем в миллион рублей

За підсумками тестування самим міцним смартфоном виявився Moto Z2 Force, який успішно пережив всі падіння. На другому місці з невеликим відривом розташувався LG X Venture. Також в список «хорошистів» потрапили iPhone X, Galaxy S9 і LG V30. Найгірший результат продемонстрував iPhone SE.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code