Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Масштабний розпродаж водонепроникних смарт-годин No.1

Компанія No.1 оголосила про початок великого розпродажу захищених смарт-годин і фітнес-трекерів. В рамках акції відразу кілька моделей доступні за спеціальною ціною. Годинник No.1 F5 з датчиком серцебиття, GPS-модулем, альтиметром і низкою спортивних функцій можна замовити зі знижкою більше тисячі рублів.

Смарт-годинник No.1 F5 захищені за стандартом IP67, а значить у них можна займатися в басейні, приймати душ і мити руки. Аксесуар оснащений 0,95-дюймовим кольоровим сенсорним екраном, виконаним за технологією OLED, тому всю видиму інформацію добре видно на сонці. Годинники мають датчик серцебиття для вимірювання пульсу, вміє відслідковувати фази сну, володіють декількома режимами стеження за фізичною активністю — в залежності від того, яким видом спорту ви займаєтеся. Вбудованого акумулятора вистачає на три тижні роботи.

Масштабная распродажа водонепроницаемых смарт-часов No.1No.1 F5

Також у розпродажі беруть участь смарт-годинник No.1 F3, F6 і S9, фітнес-трекер F4 і інші моделі. Всі вони вміють показувати час, повідомляти про нові повідомлення на смартфоні і відстежувати фізичну активність, захищені різною мірою від води і мають хорошу автономність.

Дізнатися детальніше про акцію

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code