Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Майбутні iPhone переймуть ключову особливість у конкурента

Останні кілька років користувачі повинні були вибирати між маленьким iPhone з однією камерою і великим — з двома. Останній пропонував ексклюзивні функції начебто зйомки в портретному режимі з розмиванням заднього фону. Паралельно з цим існують смартфони від Google, які роблять це не гірше з однією камерою. Схоже, що Apple вирішила «підглянути» цю технологію у колеги по ринку.

Будущие iPhone переймут ключевую особенность у конкурентаPixel 2 XL

В новому патенті Apple описується датчик зображення, який здатний вимірювати глибину різкості за допомогою одних лише пікселів. Це досягається шляхом розміщення двох фотоприймачів в кожному пікселі, які в парі дозволяють визначити основний об’єкт в кадрі і відокремити його від фону. Крім того, камера Apple також буде підтримувати зйомку в режимі HDR.

Будущие iPhone переймут ключевую особенность у конкурента

Малоймовірно, що Apple відмовиться від подвійних камер, так як крім вимірювання глибини різкості вони також забезпечують дворазовий оптичний зум і більш підходяще для портретних знімків фокусна відстань. Описана в патенті технологія може з’явитися на доступніших моделях з одним модулем, а також у фронтальних камерах iPhone.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code