Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Microsoft в один момент втратила 36 тисяч користувачів Windows Phone

 

Позиції Microsoft на ринку смартфонів вже давно можна назвати жалюгідними. Компанія перестала випускати нові пристрої під управлінням Windows Phone або Windows 10 Mobile. Зараз частка Windows на ринку мобільних операційних систем не перевищує і одного відсотка. Незважаючи на це, у Microsoft було досить велику кількість корпоративних клієнтів. Але навіть вони почали переходити на інші платформи. Так, Департамент поліції Нью-Йорка оголосив про повну відмову від Windows Phone.

Microsoft в один момент потеряла 36 тысяч пользователей Windows Phone

Протягом декількох років Департамент поліції Нью-Йорка співпрацював з Microsoft. Поліцейські використовували смартфони Nokia Lumia 830 і Lumia 640 XL, працюють під управлінням Windows Phone. Вони поставлялися зі спеціальними встановленими програмами для доступу до служби порятунку, завдань та іншої службової інформації.

У розпорядженні поліцейських міста Нью-Йорка було близько 36 тисяч Windows-смартфонів. Всі вони до кінця року будуть замінені на продукцію Apple. Це є частиною масштабного плану з модернізації поліції Нью-Йорка. При цьому поки не повідомляється, які саме моделі iPhone будуть закуплені.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code