Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Моддер розробив портативну версію Xbox One X

Відомий у вузьких колах винахідник Едді Зарик створив портативну версію ігрової консолі Xbox One X. Гаджет отримав назву Xbook One X і являє собою якусь подобу ноутбука з вбудованим дисплеєм і клавіатурою. Іншими словами, це повністю завершений і самостійний пристрій для ігор без необхідності підключення зовнішнього монітора або телевізора.

Xbook One X включає всі компоненти оригінального Xbox One X, а також 21,5-дюймовий дисплей з роздільною здатністю Full HD і повнорозмірну клавіатуру. Едді також взяв на озброєння вбудовану в приставку систему охолодження, заявивши, що вона досить ефективно справляється зі своїм завданням.

«Платформа використовує стічну систему охолодження Xbox для підтримки роботи пристрою навіть під час екстремальних ігрових сесій. У Xbox One X відмінні вентилятор і радіатори, які не були змінені будь-яким чином. Повітря надходить через нижню частину і виходить ззаду», — розповів Зарик.

Єдиним недоліком портативної Xbox One X є тільки те, що консоль не здатна працювати без постійного підключення до розетки.

Едді Зарик вже приймає замовлення на Xbook One X, правда, вартість такого пристрою значно вище звичайної ціни на приставку — $2 500. Зазначимо, раніше ентузіаст створив аналогічну портативну версію Xbox One S і гібридну консоль PlayBox з PlayStation і Xbox.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code