Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Ініціатива Google дала нове життя кастомным прошивка

Користувач сайту XDA під ніком abhishek987 зумів реалізувати підтримку Project Treble на своєму смартфоні Xiaomi Redmi Note 4. Дана функція була анонсована Google ще в травні минулого року, але досі ніхто з великих виробників, на зразок Nokia або OnePlus, не підтримав ініціативу пошукового гіганта, націлену на прискорення оновлення Android-пристроїв.

  

abhishek987 відділив користувальницький інтерфейс від іншої частини системи. Як результат, смартфон вийшло без особливої праці відновити до самої актуальної версії Android — 8.1 Oreo. В майбутньому так само легко на пристрій можна буде встановити Android P.

Розробник поділився інструкцією по оновленню Xiaomi Redmi Note 4 до Android 8.1 Oreo, але попереджаємо, що будь-які модифікації з пристроєм ви робите на свій страх і ризик.

Инициатива Google дала новую жизнь кастомным прошивкам

Зазначимо, що Project Treble кардинально спрощує портування кастомних прошивок. Реалізувавши один раз на пристрої підтримку цієї функції, інші розробники можуть з легкістю встановлювати на нього свої прошивки. Вже зараз інший користувач XDA під ніком codeworkx працює над реалізацією Project Treble на OnePlus 5/5T

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code