Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

На Nokia Lumia 520 запустили Android 7.1

Запуском нової версії Android на старих Android-девайси вже давно нікого не здивуєш. Але розробникам з популярного сайту XDA вдалося встановити Android 7.1 Nougat на найпопулярніший у світі смартфон на базі Windows – Nokia Lumia 520. Апарат був випущений на початку 2013 з Windows Phone 8 “на борту”, а через рік оновився до Windows Phone 8.1, а ось Windows 10 Mobile для нього так і не випустили. Незважаючи на наявність всього 512 МБ оперативної пам’яті і двоядерного процесора Qualcomm Snapdragon MSM8227 з частотою 1 ГГц, остання версія Android не тільки запустилася на Lumia 520, але і працювала досить плавно.

Варто відзначити, що на Lumia 520 встановили не “чисту” версію Android 7.1, а кастомний прошивку CyanogenMod 14.1. При цьому всі основні системні функції працюють, в тому числі і режим багатовіконності, хоч це і не зовсім зручно на екрані з діагоналлю всього 4 дюйма.

Цікаво, але цей же розробник зумів запустити Android 7.1 ще й на Lumia 525, який відрізняється вдвічі більшим об’ємом оперативної пам’яті. Дізнатися подробиці ви можете на сайті XDA.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code