Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

No.1 F13 — нові смарт-годинник з сапфіровим склом

Компанія No.1, відома в Китаї під брендом KKtick, анонсувала нову модель захищених смарт-годин F13. Вони витримують занурення на глибину до 50 метрів, оснащені великою кількістю сенсорів, в тому числі датчиком серцебиття, круглим кольоровим екраном і стійким до подряпин сапфіровим склом.

No.1 F13 — новые смарт-часы с сапфировым стеклом

No.1 F13 виконані в міцному корпусі з захистом від ударів, перепадів тисків, корозії і подряпин. Крім того, вони витримують занурення у воду на глибину до 50 метрів. Окремо варто відзначити використання сапфірового скла для захисту дисплея, що набагато менше схильне подряпин, ніж звичайне.

На звороті годин знаходиться датчик HRS 3300, що дозволяє протягом усього дня вимірювати пульс користувача. Крім того, з їх допомогою можна відстежувати кількість пройдених кроків, преодоленную дистанцію, фази сну і витрачені калорії. В доповнення до гаджет вбудовані режими для заняття різними видами спорту, таких як баскетбол, плавання, настільний теніс, їзда на велосипеді та інші.

No.1 F13 — новые смарт-часы с сапфировым стеклом

Годинник з’єднуються зі смартфонами під управлінням iOS і Android за допомогою фірмового мобільного додатку. У ній наочно представлена вся статистика по фізичній активності користувача. Крім того, з аксесуара можна читати вхідні повідомлення і відповідати на дзвінки.

Дізнатися детальніше про No.1 F13

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code