Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

No.1 представила перший у світі чохол-рацію для iPhone

Компанія No.1, відома по випуску смарт-годин і захищених смартфонів, представила чохол для iPhone. Але це не черговий аксесуар, який захищає смартфон від пошкоджень, а багатофункціональний пристрій, що перетворює «яблучний» гаджет в повноцінну рацію. Крім того, чохол ще й виступає в якості зовнішнього акумулятора.

Чохол DT No.1 IP01 буде випускатися в трьох версіях і підходить для використання з iPhone X, iPhone 8 і iPhone 8 Plus — усіма актуальними моделями смартфонів від Apple. Аксесуар виконує одночасно три різні функції:

  • міцна конструкція надійно захищає смартфон від падінь та ударів;
  • акумулятор ємністю 3500 маг помітно продовжує час автономної роботи iPhone без необхідності носити з собою повербанк;
  • вбудована рація з радіусом дії до 5 кілометрів дозволяє залишатися на зв’язку навіть при відсутності мобільної мережі.

Такий чохол буде хорошим рішенням для користувачів, що ведуть активний спосіб життя, але не бажають змінювати свій iPhone на ударостійкий смартфон. Він і вбереже гаджет від зовнішніх пошкоджень. Функція рації з радіусом дії до 5 кілометрів дозволить вам підтримувати зв’язок зі знайомими або іншими людьми в місцях, де просто не ловить мобільна мережа. А щоб смартфон не розрядився і ви могли зорієнтуватися на місцевості по GPS, в чохлі передбачений додатковий акумулятор.

Ціна і дата початку продажів DT No.1 IP01 поки не оголошені. Всі подробиці про чохлі можна знайти на офіційному сайті виробника. Там же компанія проводить різні активності.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code