Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Nokia Lumia 520 до цих пір є найпопулярнішим пристроєм на Windows Phone

 

Смартфон Nokia Lumia 520, який користувався великою популярністю у 2013 році, залишається такою і сьогодні. Це пристрій було визнано найпопулярнішим пристроєм на платформі Windows Phone не тільки три роки тому, але і в даний час. Компанія AdDuplex днями опублікувала результати дослідження, згідно з якими близько 12,9% всіх використовуваних сьогодні смартфонів на цій мобільній платформі – це Lumia 520.

Nokia Lumia 520 до сих пор является самым популярным устройством на Windows Phone

На другому місці в опублікованому списку виявився Microsoft Lumia 535 з 11,7%, слідом за ним йдуть Microsoft Lumia 640 c 6,3% і Microsoft Lumia XL з 3,3%. За словами дослідників компанії AdDuplex, основною причиною, по якій Microsoft Lumia 950 і Lumia 950 XL не увійшли в список, стала їх висока вартість і, як наслідок, невелика популярність.

З одного боку, така статистика говорить про те, наскільки високо користувачі цінують перші покоління смартфонів на платформі Windows Phone при тому, що навіть на момент виходу вони володіли не самими кращими характеристиками. З іншого боку, цифри підкреслюють той факт, що тільки Nokia змогла продати 20 мільйонів пристроїв Lumia 520. Всім іншим виробникам смартфонів на Windows Phone так і не вдалося досягти подібних результатів.

Незважаючи на те, що Nokia Lumia 520 як і раніше залишається самим популярним пристроєм на Windows Phone, частка ринку цього пристрою неухильно знижується. Тільки за минулий місяць вона скоротилася на 1,1%.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code