Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Nokia Lumia 830 оновлюється до Windows 8.1 Update 2

Ще 9 квітня компанія Microsoft оголосила про те, що смартфони Lumia 830 і 735 отримають оновлення до Windows Phone 8.1 Update 2. Сьогодні ж з’явилася інформація, що деякі користувачі моделі Lumia 830 нарешті почали отримувати повідомлення, що пропонують оновити пристрої до новітньої версії операційної системи. Windows Phone 8.1 Update 2 містить ряд поліпшень, серед яких підтримка Bluetooth-клавіатур, можливість використання сертифікатів VPN, додатковий захист пристрою у випадку крадіжки або втрати і багато іншого.

Тепер присвоїти ім’я смартфону можна без необхідності підключення до комп’ютера, для цього в меню налаштувань потрібно вибрати розділ “Про це пристрої” і змінити назву девайса. Крім того, в новій версії ОС забезпечується підтримка постійно включених VPN-профілів.

У Windows Phone 8.1 Update 2 також є підтримка підключення зовнішньої клавіатури через Bluetooth і поліпшені налаштування приватності додатків, завдяки чому користувач може налаштовувати можливості доступу додатків до контактів, календаря, камери, мікрофону і текстових повідомлень з настройок смартфона.

І, нарешті, нова версія забезпечить смартфон додатковим захистом, завдяки якій у випадку втрати або крадіжки пристрою, користувач може з легкістю віддалено скинути налаштування.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code