Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Nokia Lumia 925 почав отримувати оновлення до Windows Phone 8.1

 

Microsoft почала поширювати оновлення, яке приносить на підтримуються смартфони нову версію операційної системи Windows Phone 8.1 з пакетом Lumia Cyan. Варто зауважити, що поки повідомлення про доступне оновлення отримало лише дуже невелике число користувачів WP-пристроїв у Фінляндії. Першими щасливими власниками смартфонів з Windows Phone 8.1 стали власники Nokia Lumia 925, оновлення для яких в рамках пілотного проекту було розпочато компанією Microsoft.

Нова версія операційної системи Windows Phone 8.1 приносить кілька сотень поліпшень, серед яких поява голосового помічника Cortana, повноцінний центр повідомлень, що забезпечує швидкий доступ до ряду функцій, зокрема, регулювання яскравості, розташування, автоповороту, Wi-Fi і Bluetooth, режиму польоту і багато чому іншому. Тут же будуть відображатися всі пропущені повідомлення, в тому числі і від голосового асистента Cortana. Також власники отримають можливість взаємодіяти з іконками на робочому столі і встановлювати власний фоновий малюнок. З’являться на смартфонах і фірмові сервіси від Nokia HERE Drive, HERE Maps, HERE Transit і багато інших.

Nokia Lumia 925 начал получать обновление до Windows Phone 8.1

На початку місяця в Мережі з’явився документ, що розкриває плани компанії по оновленню ряду смартфонів Nokia Lumia в країнах Бенілюксу до свіжої версії операційної системи. Очікується, що масовий апдейт пристроїв розпочнеться на початку липня.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code