Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Нові смарт-годинник No.1 F13 коштують дешевше 2000 рублів

На початку червня компанія No.1, відома в Китаї під брендом KKtick, представила захищені смарт-годинник No.1 F13. Вони здатні працювати на глибині до 50 метрів під водою, а їх екран стійкий до подряпин завдяки сапфіровому. Гаджет оснащений безліччю датчиків, допомагають у тому числі стежити за серцебиттям і фізичною активністю. Новинка вже надійшла в продаж.

Новые смарт-часы No.1 F13 стоят дешевле 2000 рублей

Корпус No.1 F13 захищає їх від ударів, перепадів тиску, корозії і подряпин. Годинник відповідають стандарту IP68 і здатні витримувати занурення на глибину до 50 метрів. Екран — найвразливіше місце гаджетів такого типу — прикритий сапфіровим склом, яке менше схильне пошкоджень.

Сенсор HRS 3300, розміщений на внутрішній стороні годин, що дозволяє в будь-який час виміряти пульс. А завдяки гіроскопа, акселерометру і іншим датчиків можна відстежувати кількість зроблених кроків, пройдену дистанцію, фази сну і витрачені калорії. Крім того, в No.1 F13 передбачено кілька режимів вимірювання для різних видів спорту, таких як баскетбол, плавання, настільний теніс і їзда на велосипеді. Гаджет відстежує найбільш важливі на даний момент показники, щоб користувач міг поліпшити свої спортивні досягнення.

Годинник оснащені круглим кольоровим дисплеєм діаметром 1 дюйм. Крім фізичної активності, вони стежать за вхідними дзвінками та повідомленнями на підключений по Bluetooth смартфон. За запевненням виробника, вбудованого акумулятора ємністю 350 маг вистачає до 25 днів автономної роботи в режимі нормального використання.

Зараз No.1 F13 можна придбати за ціною $26,99, але виробник попередив, що вже з 1 липня вартість зросте.

Дізнатися детальніше про No.1 F13

Крім того, на сайті GearBest проводяться різні активності від компанії No.1.

Вказана ціна актуальна протягом дня публікації. Кількість товару обмежена.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code