Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Новинки ASUS з IFA 2018: годинник-кардіограф, переносний монітор, міні-ПК і не тільки

Крім оновлення лінійки ноутбуків компанія ASUS представила на виставці IFA 2018 безліч інших новинок. На стенді компанії були смарт-годинник з функцією вимірювання артеріального тиску VivoWatch BP, компактний комп’ютер ProArt PA90, портативний монітор ZenScreen Go MB16AP, 34-дюймовий монітор ProArt PA34VC з частотою оновлення 100 Гц і світлодіодний проектор F1 з роздільною здатністю Full HD.

Годинник-трекер VivoWatch BP

Новинки ASUS с IFA 2018: часы-кардиограф, переносной монитор, мини-ПК и не только

ASUS VivoWatch BP — годинник-трекер з функцією вимірювання артеріального тиску та відстеження фізичної активності, оснащені ексклюзивною технологією ASUS HealthAI. Вони отримали два електрокардіографічних датчика рівня медичного та фотоплетизмографический сенсор, який дозволяє за 20 секунд виміряти артеріальний тиск і стежити за його показниками протягом всього дня.

Ексклюзивна технологія ASUS HealthAI в годиннику-трекері VivoWatch BP використовує алгоритм, який аналізує інформацію з датчиків ЕКГ і ФПГ для складання персональних рекомендацій з підтримки здорового способу життя. Наприклад, годинник підказують кількість кроків, що рекомендується проходити в день, або час сну. Пристрій також відстежує прогрес користувача на шляху до бажаних результатів. Вбудований модуль GPS дозволяє відстежувати швидкість бігу і подолану за час тренування відстань. При щоденному використанні годинник-трекер VivoWatch BP працюють 28 днів на одному заряді акумулятора.

 

Компактний ПК ProArt PA90

Новинки ASUS с IFA 2018: часы-кардиограф, переносной монитор, мини-ПК и не только

Міні-комп’ютер ASUS ProArt PA90 пропонує високу продуктивність і підходить для роботи з комп’ютерною графікою і відео. Він комплектується процесором Intel, графікою NVIDIA Quadro пам’яті та підтримкою технології Intel Optane для швидкої роботи з даними. Високопродуктивні компоненти розміщені в компактному корпусі, що займає мінімум простору. Це рішення для графічних дизайнерів і професіоналів, які займаються створенням медіаконтенту.

 

Монітор ProArt PA34VC

Новинки ASUS с IFA 2018: часы-кардиограф, переносной монитор, мини-ПК и не только

Вигнутий 34-дюймовий монітор ASUS ProArt PA34VC з матрицею IPS має дозвіл UWQHD (3440×1440) і співвідношення сторін 21:9. До його переваг відносяться точність передачі кольору, підтримка технології Adaptive Sync та висока частота оновлення 100 Гц. Кожен монітор проходить фабричну калібрування кольору, що гарантує мінімальне значення цветоразностного показника Delta-E < 2. Користувач може також самостійно налаштовувати калібрування, а технологія ASUS ProArt Calibration дозволяє зберігати задані параметри в профілях у внутрішній пам’яті самого монітора.

Монітор ProArt PA34VC оснащений роз’ємом DisplayPort 1.2, двома HDMI і трьома портами USB 3.0 для зовнішніх пристроїв. Два порти з інтерфейсом Thunderbolt 3, включаючи можливість послідовного підключення по USB Type-C, забезпечують передачу даних на швидкості до 40 Гбіт/с при роботі з контентом з зовнішніх носіїв.

 

Портативний монітор ZenScreen Go MB16AP

Новинки ASUS с IFA 2018: часы-кардиограф, переносной монитор, мини-ПК и не только

При вазі всього 850 грамів і товщиною 8 мм новий 15,6-дюймовий ASUS ZenScreen Go MB16AP є найтоншим у світі портативним монітором з роздільною здатністю Full-HD і вбудованим акумулятором. Встановлений в моніторі ZenScreen Go MB16AP гібридний порт USB Type-C призначений для підзарядки і отримання відеосигналу і дозволяє під’єднати монітор до будь-якого пристрою, оснащеного USB Type-C або USB 3.0. Вбудований акумулятор ємністю 7 800 мАч дозволяє підключати портативний монітор ZenScreen Go MB16AP до ноутбуку або мобільного пристрою на базі операційної системи Android, не використовуючи їх заряд. Тонка обкладинка товщиною 1 мм захищає екран від подряпин і виступає в ролі підставки. Якщо ж спеціальної обкладинки немає, то монітор можна встановити на столі, встановивши олівець або ручку в отворі в правому нижньому кутку екрану.

 

Світлодіодний проектор F1

Новинки ASUS с IFA 2018: часы-кардиограф, переносной монитор, мини-ПК и не только

Світлодіодний проектор ASUS F1 з роздільною здатністю Full HD оснащений короткофокусним об’єктивом і дозволяє проектувати зображення діагоналлю 210 дюймів (5,3 м) з відстані 3,7 метра. Він здатний відтворювати всі відтінки колірного простору NTSC, а яскравість його джерела світла становить 1 200 люмен. Насиченість і чіткість одержуваного з допомогою проектора ASUS F1 зображення вища, ніж у звичайних проекторів. Пристрій має металеву сітку на вентиляційних отворах і динаміках, що забезпечує більш ефективне охолодження і високу максимальну гучність звучання. Аудіосистема пристрою розроблена у співпраці з компанією Harman Kardon і включає вбудовані стереодинаміки потужністю 3 Вт і сабвуфер на 5 Вт.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code