Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

OnePlus перенесла презентацію флагмана через Apple

Протягом декількох тижнів компанія OnePlus практично щодня нагадувала про презентації нового флагманського смартфона 6T, наміченої на 30 жовтня, але несподівано плани довелося змінити. В ніч з 18 на 19 жовтня Apple оголосила про власний заході. Практика показує, що будь-анонс в один день з презентацією «яблучної» компанії залишається непоміченим. Тому OnePlus прийняла рішення змістити дату анонса.

OnePlus перенесла презентацию флагмана из-за AppleРендер OnePlus 6T

«За останні 24 години багато чого змінилося. Коли ми оголосили про запуск OnePlus 6T 8 жовтня, ми були переконані, що обрана нами дата дозволить залучити максимальну кількість людей, яким ми могли б донести наше оголошення. Це змінилося, коли Apple сказала, що проведе власне захід 30 жовтня. Ми знаємо, що вся індустрія і засоби масової інформації будуть чекати цього затамувавши подих. Отже, уявіть, як ми себе відчували, коли дізналися дату їх події. В одну хвилину ми готувалися до нашого найбільшому і захоплюючого заходу, а в наступну зіткнулися з важким питанням: “Що нам робити тепер?”» — йдеться в повідомленні OnePlus.

У компанії визнають, що презентація OnePlus 6T в один день з новинками Apple є не найкращою ідеєю. Вся увага буде прикута до «яблучної» корпорації. Крім того, багато журналістів віддадуть перевагу заходу Apple і не зможуть належним чином висвітлити анонс OnePlus.

OnePlus перенесла презентацию флагмана из-за Apple

Щоб уникнути інформаційної конкуренції, OnePlus прийняла рішення звільнити свою презентацію на один день назад — на 29 жовтня. Розуміючи, що багато хто вже купили квитки і забронювали готелі на 30 число, компанія готова відшкодувати всі збитки. Старт продажів OnePlus 6T в Індії також переміщений з 5 на 2 листопада.

Нагадаємо, що в OnePlus 6T очікується збільшений дисплей з каплевидным вирізом і вбудованим сканером відбитків пальців, акумулятор ємністю 3700 мАч, відсутність роз’єму для навушників, оновлений користувальницький інтерфейс, покращена камера з новим нічним режимом і перероблене управління жестами.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code