Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Оновлення Lumia Black доступно для Nokia Lumia 925 та 1020

Nokia почала поширювати оновлення Lumia Black для смартфонів 925 та 1020. Як повідомляється, інші заявлені девайси отримають апдейт трохи пізніше. Lumia Black містить кілька важливих поліпшень, серед яких окремо варто виділити App Folders – можливість створювати на робочому столі папки і поміщати в них програми.

 

Оновлення приносить більше десяти нових функцій, серед яких не можна не відзначити наступні:

App Folder. Як і було сказано, дозволяє створювати папки на робочому столі і поміщати туди різні додатки. Поставляється у вигляді окремого додатки з магазину Windows Phone, вже доступно для скачування, але працює тільки на смартфонах з встановленим оновленням.

Обновление Lumia Black доступно для Nokia Lumia 925 и 1020

Nokia Glance Screen 2.0. Дозволить відстежувати інформацію про стан телефону і пропущені дзвінки та повідомлення, зберігаючи при цьому заряд акумулятора. У новій версії Glance Screen додано відображення пропущених повідомлень в месенджерах або соціальних мережах. Крім того, колір годин на Glance Screen тепер можна зробити червоного, зеленого або синього кольорів на вибір користувача.

Bluetooth LE. Відтепер смартфони Nokia отримали повну сумісність з такими гаджетами, наприклад, фітнес-браслетами або розумними годинами.

Обновление Lumia Black доступно для Nokia Lumia 925 и 1020

Nokia Refocus. Аналог технології Lytro. Дозволяє змінити фокус після того, як знімок зроблений, а також залишити кольоровими вибрані об’єкти, а іншу частину зображення зробити, приміром, монохромного. Буде доступно для оновлених смартфонів з 1 ГБ оперативної пам’яті.

Обновление Lumia Black доступно для Nokia Lumia 925 и 1020

Nokia Beamer. Дозволяє відображати контент зі смартфона Nokia Lumia на інший пристрій.

Обновление Lumia Black доступно для Nokia Lumia 925 и 1020

Nokia Storyteller. Дозволить користувачеві об’єднувати фото і відео на смартфоні по часу і місця створення, полегшує їх пошук.

Nokia Camera. Додає поліпшений користувальницький інтерфейс камери і полегшує її управління. Крім того, приносить підтримку фотографій в RAW-форматі (DNG) і покращує обробку одержуваних зображень.

Обновление Lumia Black доступно для Nokia Lumia 925 и 1020

Driving Mode не дасть вам відволіктися на вхідні дзвінки, поки ви перебуваєте за кермом; Customized Ringtones дозволять встановити індивідуальний рінгтон для кожної людини зі списку контактів; з’явилася можливість блокування автоповороту екрану і поліпшена багатозадачність.

Оновлення вже є в Європі, Китаї, Росії та Україні. Перевірити наявність доступного апдейта можна в налаштуваннях телефону у відповідному розділі.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code