Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Оновлення PlayStation 4 Pro виведе картинку на рівень Xbox One X

У новій прошивці 5.50 для консолей PlayStation 4 компанія Sony додала вкрай корисну функцію для всіх власників Pro-версії — підтримку так званого нативного суперсэмплинга (SSAA). Ця технологія дозволяє усунути характерні «драбинки» на кордонах полігонів. Співробітники порталу Eurogamer ретельно вивчили роботу цієї опції на PlayStation 4 Pro, зробивши кілька цікавих висновків.

Обновление PlayStation 4 Pro выведет картинку на уровень Xbox One XПорівняння картинки з включеним SSAA (ліворуч) і вимкненим (праворуч)

До виходу прошивки 5.50 розробники ігор для PlayStation 4 Pro самі вибирали, як вони будуть використовувати збільшені в порівнянні із звичайною PS4 потужності консолі. Деякі зробили упор на підвищення якості графіки в дозволі Full HD шляхом стискання картинки з Quad HD або більш високого дозволу до 1920х1080. На виході користувачі отримували більш якісну картинку. Інші розробники кидали всі ресурси «прошки» на запуск ігор в 4K, повністю забувши про володарів моніторів і телевізорів з меншим дозволом. У зв’язку з цим деякі власники Full HD-дисплеїв скаржилися на те, що у них консоль працює не на повну силу і вони не бачать тієї потужності, за яку заплатили.

З оновленням 5.50 гри на PlayStation 4 Pro незалежно від того, який до консолі підключений дисплей, будуть запускатися в максимальному дозволі і «стискатися» до реального дозволу екрану. Таким чином, власники Full HD-телевізорів у будь-якому випадку будуть бачити більш якісну картинку, навіть якщо розробники не передбачили цієї функції.

Нижче представлені приклади з активованим (ліворуч) і деактивованим (праворуч) згладжуванням SSAA:

Правда, не обійшлося і без «але». У деяких іграх з-за нової функції знижується продуктивність. Наприклад, The Last Guardian при активації SSAA частота кадрів на екрані з роздільною здатністю Full HD падає до 24 FPS. Такий же показник тайтл показує при запуску на 4K-дисплеї. Але якщо відключити SSAA і запустити гру на Full HD-монітор, то вона йде з частотою 30 FPS. Важливо відзначити, що функція повністю настроюється, так що якщо вам частота кадрів важливіше, то технологію можна відключити.

Обновление PlayStation 4 Pro выведет картинку на уровень Xbox One X

Зазначимо, що прошивка 5.50 для PlayStation 4 поки знаходиться на стадії бета-тестування.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code