Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Отримай Xiaomi Mi8 безкоштовно — залишилося три дні

Вчора компанія Xiaomi оголосила російську вартість нового флагманського смартфона Mi8. Офіційний цінник виявився цілком приємним і багатьох порадував. Втім, у читачів 4PDA є можливість взяти участь у тестуванні апарату і отримати його абсолютно безкоштовно. У бажаючих залишилося 3 дні на подачу заявки. Всі подробиці про умови участі в тестуванні читайте далі.

Получи Xiaomi Mi8 бесплатно — осталось три дня

Як буде проходити тестування

Тестування буде проводитися в Москві з 6 по 10 серпня. Всіх учасників, відібраних нашим журі, ми запросимо в офіс 4PDA. Там разом зі смартфоном кожен отримає заздалегідь самостійно вибране завдання — протестувати камеру, інтерфейс ОС або перевірити смартфон у своїх щоденних завданнях — і докладні інструкції.

На проведення тестів буде дано кілька днів, а в результаті потрібно буде поділитися своєю думкою про новинку. Текст відправиться редакторам 4PDA для подальшої публікації в головній стрічці. Пристрої, на яких будуть ставитися досліди, вирушать в кишені своїх нових власників.

 

Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно:

  • бути старше 18 років;
  • перебувати в Москві з 6 по 10 серпня;
  • вміти грамотно викладати думки;
  • бути зареєстрованим на сайті 4PDA до 29 липня 2018 року;
  • подати одну заявку (більше не потрібно — на руки все одно дається тільки один смартфон).

 

Як взяти участь

Прийом заявок буде проходити в спеціальній темі форуму 4PDA. З 30 липня до 6 серпня (12:00) залишайте там повідомлення і чекайте рішення журі — з усіх кандидатів будуть обрані троє учасників тестування. Досить одного поста, але важливо його зміст. По пунктах, що повинно бути в заявці:

  • Модель смартфона, яким ви користуєтеся.
  • Вкажіть, що саме ви хотіли б протестувати в новинці Xiaomi: камеру, інтерфейс ОС або роботу пристрою в повсякденних завданнях.
  • Виконайте тестове завдання — одне з трьох, залежно від того, що ви хочете вивчити в смартфоні (докладніше про кожному завданні див. нижче). У якості «піддослідного» візьміть свій власний апарат.

Увага! Заявки, в яких не буде розписаний хоча б один з перерахованих пунктів, розглядатися не будуть!

 

Тестові завдання

1. Камера. Виберіть об’єкт для фотографування — незвичайна будівля, скульптурну композицію або щось цікаве на ваш розсуд. Зверніть увагу на композицію кадру — ми будемо оцінювати в тому числі ваші навички фотографа. В кадрі обов’язково має бути слово Xiaomi — написаний від руки, на екрані монітора або навіть на людину (фантазія вітається). В результаті повинні вийти фотографії, що розкривають можливості камер смартфона — основний і фронтального — по одному фото на кожну. Підтверджує напис додавати за допомогою фоторедакторів заборонено.

2. Інтерфейс ОС. Розпишіть особливості інтерфейсу ОС вашого пристрою — ніж виділяється на тлі конкурентів, плюси і мінуси прошивки. Які функції ви знаходите особливо корисними, які зайві і лише даремно витрачають ресурс смартфона, а яких можливостей софту, навпаки, не вистачає. Необхідно розписати принаймні три функції прошивки (мінімум одна функція на кожен випадок). Підкріпіть текст відповідними скріншотами (під спойлером або посиланням на архів в «хмарі»). Не потрібно писати величезну твір, повинна вийти коротка замітка об’ємом до 1500 символів.

3. Загальне тестування смартфона. Напишіть невеликий розповідь про те, з якими завданнями ваш смартфон справляється найкраще. Для чого підходить саме ваш смартфон — для роботи, ігор, фотографування або, може бути, це іміджевий девайс. Виділіть декілька головних завдань, не потрібно писати про все. Поясніть, чому ви так вважаєте. За необхідності підкріпіть розповідь світлинами смартфона і скріншотами (під спойлером або посиланням на архів в «хмарі»). Не потрібно писати величезну твір, повинна вийти невелика замітка об’ємом до 1500 символів.

 

Приклади виконання тестових завдань можна подивитися в спеціальній темі форуму. Увага! Залишаючи заявку, ви підтверджуєте готовність до участі в тестуванні та гарантуєте присутність в Москві з 6 по 10 серпня, а також можливість зустрітися з командою 4PDA за попередньою домовленістю.

 

Ми чекаємо заявок не тільки від шанувальників і користувачів Android, але і від власників iPhone! Бажаємо удачі кожному, хто вирішить спробувати щастя!

Отримати новинку Xiaomi на тест першим

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code